BMU pa gjurmë

përshkrim i produktit

Matës i gjurmës  1200-2000 mm

Arritja maksimale  <=4000m

Lartësia e punës  <=150mm

Pesha totale  3200-6000 kg

Ngarkesa e sigurt e punës  250 kg

Standardet  GB19154-2015, EN1808

Rreth nesh

Prodhuesi Kombëtar i Standardeve

(BMU GB19154, ekuivalente me Standardin Evropian EN1808)

Avantazhi ynë

Reputacion i mirë  

Më shumë se 60 vjet histori, kompani shtetërore, synojmë bashkëpunim afatgjatë

Avantazhi teknik  

Duke u mbështetur në Akademia, ne kemi ekspertë në industrinë e ndërtimit, mund të ofrojmë dizajn dhe prodhim të përshtatur

Burimet e pasura të industrisë  

Duke qenë departamenti i administrimit të disa shoqatave, ne kemi marrëdhënie shumë të mira me shumë kompani të produkteve të ndryshme në industri.

BMU pa gjurmë

Me përmasa të vogla, përdoret për ku ka kopsht dhe platformë panoramike në rrugë, pa ndikuar në të gjithë pamjen.

 

Vendi i origjinës:

Hebei, Kinë

Emri i markës:

CABR/M

Numri i modelit:

CWG250

Dimensioni (L*P*H)

të personalizuara

Dimensioni i djepit

2000*700*1100mm, i personalizuar

Ngarkesa e vlerësuar

250 kg 

Trajtim sipërfaqësor

galvanizuar me zhytje të nxehtë

Motorri

SEW/Nord

Certifikimin

ISO9001, CE

Ofrohet shërbimi pas shitjes

Inxhinierë të disponueshëm për të servisuar makineritë jashtë shtetit

Karburant

Elektrike

gjendja

I ri

Detajet e produktit

  • xijie3
  • xijie1
  • xijie2

shembull aplikimi

  • 1. Trackless BMU- Chengdu Zhaoshang
  • 2. Trackless BMU- Chengdu Zhaoshang
  • 3. Trackless BMU- Chengdu Zhaoshang

Lini një mesazh