Parapet Track BMU

përshkrim i produktit

Matës i gjurmës 600-1200 mm

Arritja maksimale  <=4000mm

Lartësia e punës   <=150mm

Pesha totale  3200-6000 kg

Ngarkesa e sigurt e punës  250 kg

Standardet  GB19154-2015, EN1808

Rreth nesh

Prodhuesi Kombëtar i Standardeve

(BMU GB19154, ekuivalente me Standardin Evropian EN1808)

Avantazhi ynë

Reputacion i mirë  

Më shumë se 60 vjet histori, kompani shtetërore, synojmë bashkëpunim afatgjatë

Avantazhi teknik  

Duke u mbështetur në Akademia, ne kemi ekspertë në industrinë e ndërtimit, mund të ofrojmë dizajn dhe prodhim të përshtatur

Burimet e pasura të industrisë  

Duke qenë departamenti i administrimit të disa shoqatave, ne kemi marrëdhënie shumë të mira me shumë kompani të produkteve të ndryshme në industri.

Parapet Track BMU

Madhësi e vogël, rreze pune më e vogël dhe shumë më e lehtë.

 

Vendi i origjinës:

Hebei, Kinë

Emri i markës:

CABR/M

Numri i modelit:

CWG250

Dimensioni (L*P*H)

të personalizuara

Dimensioni i djepit

2000*700*1100mm, i personalizuar

Ngarkesa e vlerësuar

250 kg

Trajtim sipërfaqësor

galvanizuar me zhytje të nxehtë

Motorri

SEW/Nord

Certifikimin

ISO9001/CE, ce

Ofrohet shërbimi pas shitjes

Inxhinierë të disponueshëm për të servisuar makineritë jashtë shtetit

Karburant

Elektrike

gjendja

I ri

shembull aplikimi

  • 2 Parapet BMU-1
  • 3 Parapet BMU
  • 1-2

Lini një mesazh