BMU me Twin Jib

përshkrim i produktit

Matës i gjurmës 1000-3000 mm

Arritja maksimale <=1200mm

Lartësia e punës <=500mm

Pesha totale 5000-1200 kg

Ngarkesa e sigurt e punës 250 kg, 300 kg

Standardet GB19154-2003, EN1808

Rreth nesh

Prodhuesi Kombëtar i Standardeve

(BMU GB19154, ekuivalente me Standardin Evropian EN1808)

Avantazhi ynë

Reputacion i mirë  

Më shumë se 60 vjet histori, kompani shtetërore, synojmë bashkëpunim afatgjatë

Avantazhi teknik  

Duke u mbështetur në Akademia, ne kemi ekspertë në industrinë e ndërtimit, mund të ofrojmë dizajn dhe prodhim të përshtatur

Burimet e pasura të industrisë  

Duke qenë departamenti i administrimit të disa shoqatave, ne kemi marrëdhënie shumë të mira me shumë kompani të produkteve të ndryshme në industri.

BMU me Twin Jib

Madhësi e vogël, rreze pune më e vogël dhe shumë më e lehtë.

 

Vendi i origjinës:

Hebei, Kinë

Emri i markës:

CABR/M

Numri i modelit:

CWG250

Dimensioni (L*P*H)

të personalizuara

Dimensioni i djepit

2000*700*1100mm, i personalizuar

Ngarkesa e vlerësuar

250 kg, 300 kg

Trajtim sipërfaqësor

galvanizuar me zhytje të nxehtë

Matës i gjurmës

1000mm-2000mm

Lartësia e punës

<=180 m

Pesha totale

3.3t-7t

Motorri

SEW/Nord

Certifikimin

ISO9001/CE, ce

Ofrohet shërbimi pas shitjes

Inxhinierë të disponueshëm për të servisuar makineritë jashtë shtetit

Karburant

Elektrike

gjendja

I ri

shembull aplikimi

  • 1-2
  • 1-3
  • 1-5

Lini një mesazh